TARASY DREWNIANE

Drewno w domowym zaciszu to coś więcej niż gwarancja ekskluzywnego wystroju czy synonim prestiżu. Przede wszystkim jest to gwarancja wyjątkowego klimatu, który ma pozytywny wpływ na nasz nastrój i samopoczucie. Zachwyceni niepowtarzalnym pięknem drewna, tworzącego przytulne i naturalne wnętrze, często chcemy je przenieść z domu do ogrodu. Dlatego też oferujemy Państwu wykonanie tarasu drewnianego. 

Proponujemy Państwu deski tarasowe z egzotycznych gatunków drewna, które charakteryzują się dużą odpornością na destrukcję biologiczną w trudnych warunkach atmosferycznych. Wysokiej jakości drewno, użyte do wyrobu desek tarasowych czy legarów, pozwoli Państwu cieszyć się tym pięknem przez wiele lat. Główne gatunki drewna oferowane przez nas to: Bangkirai, Cumaru, Merbau, Massaranduba czy Lapacho.  

Szeroka paleta kolorystyczna, od słonecznej żółci po mahoniowe brązy i czerwienie, powoduje że taras idealnie harmonizuje się z naturalnym otoczeniem ogrodu i tworzy unikalny klimat otoczenia.

Do montażu tarasów używamy tylko i wyłącznie śrub renomowanej marki SPAX. Wkęty Spax-d są śrubami wysokiej jakości, które nie rdzewieją ani nie powodują defromacji i pękania desek .

 

© Prakseda Design 2019